Čas na serveru 02:41:24

Zimní motiv

Id: 178503

Zimní motiv

  •  / Zimní motiv /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 144 x 76 cm, rozměr včetně rámu 163 x 98 cm, signováno vpravo dole, poškozené rámování, volné plátno, v minulosti pravděpodobně opravováno, jedná se zřejmě o součást obložení bytového interiéru

zobrazeno: 2246x

Vyvolávací cena: