Čas na serveru 08:55:51

Zimní radovánky

Id: 110401

Zimní radovánky

  •  / Zimní radovánky /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 64 x 78 cm, signováno vpravo dole, datováno, obraz odborně vyčištěn, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 3672x

Vyvolávací cena:

13 000

Příhozy: 49