Čas na serveru 20:58:49

Život na jezeře

Id: 50402

Život na jezeře

  •  / Život na jezeře /   Autor neurčen

olej/dřevo, rozměr 14 x 18 cm, značeno monogramem JR vpravo dole, datováno 1883, velmi dobrý stav, původní zlacený rámeček

zobrazeno: 2920x

Vyvolávací cena:

3 900