Čas na serveru 16:34:44

Život v uličce

Id: 2377

Život v uličce

  •  / Život v uličce /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 37 x 31 cm, signováno uprostřed dole, velmi dekorativní adjustace, původní stav

zobrazeno: 2410x

Vyvolávací cena:
2 400