Čas na serveru 11:47:20

Ztráta

Id: 200503

Ztráta

  •  / Ztráta /   Autor neurčen
  •  / Ztráta /   Autor neurčen
  •  / Ztráta /   Autor neurčen
  •  / Ztráta /   Autor neurčen
  •  / Ztráta /   Autor neurčen

malba/deska, rozměr 55 x 45 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, oděrky na rámu, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 901x

Vyvolávací cena:
3 800

11 500

2019,09-1,04,21,10,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu