Čas na serveru 19:53:29

Ztroskotání

Id: 41114

Ztroskotání

  •  / Ztroskotání /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 73,5 x 100 cm, signováno vpravo dole, 19. století, Francie, obraz ve velmi dobrém stavu, drobné oděrky na rámu

zobrazeno: 1759x

Vyvolávací cena:
1 200

13 500