Čas na serveru 01:29:01

Ztroskotání v příboji

Id: 157806

Ztroskotání v příboji

  •  / Ztroskotání v příboji /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 30,5 x 37 cm, nečitelně signováno vpravo dole, dekorativně adjustováno, 19. století

zobrazeno: 634x

Vyvolávací cena:

11 500