Čas na serveru 22:43:52

Josef Král
Pohled na Pražský hrad

Id: 202106

Pohled na Pražský hrad

  •  / Pohled na Pražský hrad / Josef Král

olej/plátno/karton, rozměr 29 x 31,5 cm, značeno vpravo dole Král, zaskleno, oděrky na rámu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2083x

Vyvolávací cena:

15 700