Čas na serveru 21:40:21

J.S.
Sen o řádu v neřádu

Id: 285202

Sen o řádu v neřádu

  •  / Sen o řádu v neřádu /  J.S.

akryl/plátno, rozměr 50 x 65 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, nerámováno

zobrazeno: 4023x

Vyvolávací cena:

13 000