Čas na serveru 04:35:05

Konev šestiboká s uzávěrem

Id: 292007

Konev šestiboká s uzávěrem

  •  / Konev šestiboká s uzávěrem /

cín, celková výška cca 33 cm, datováno, povrch mírně poškozen viz foto

zobrazeno: 758x

Vyvolávací cena:

4 100