Konvolut pěti kusů porcelánových zvířátek
Id: 31002
zvířátka různé provenience, ve velikosti od 3,5 do 6 cm, ptáček poškozen, ostatní původní dobrý stav
zobrazeno: 1180x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
2 200 Kč