Čas na serveru 10:07:51

Konvolut pěti kusů porcelánových zvířátek

Id: 31002

  •  / Konvolut pěti kusů porcelánových zvířátek /

zvířátka různé provenience, ve velikosti od 3,5 do 6 cm, ptáček poškozen, ostatní původní dobrý stav

zobrazeno: 1180x

Vyvolávací cena:

2 200