Čas na serveru 06:26:19

Akt

Id: 426

Akt

  •  / Akt /   Autor neurčen
  •  / Akt /   Autor neurčen
  •  / Akt /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr 95,5 x 124,5 cm, nečitelně signováno, přetřený rám, původní stav

zobrazeno: 2759x

Vyvolávací cena:

11 000