Čas na serveru 23:02:32

Pohled do krajiny

Id: 1948

Pohled do krajiny

  •  / Pohled do krajiny /   Autor neurčen

olej/plátno/karton, rozměr 40,5 x 53 cm, signováno vlevo dole, velmi zažloutlý lak, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1502x

Vyvolávací cena:
900

1 101