Čas na serveru 17:57:09

Portrét dítěte

Id: 1861

Portrét dítěte

  •  / Portrét dítěte /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr plátna 42,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, datováno 1904, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2435x

Vyvolávací cena:

7 001