Čas na serveru 06:27:48

Zřícenina v horách

Id: 1876

Zřícenina v horách

  •  / Zřícenina v horách /   Autor neurčen

kvaš/papír, rozměr 16 x 22,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno v dobovém rámu, cca polovina 19. století

zobrazeno: 2113x

Vyvolávací cena: