Čas na serveru 08:48:32

Neznačeno
Abrahám

Id: 47007

Abrahám

  •  / Abrahám /   Neznačeno
  •  / Abrahám /   Neznačeno
  •  / Abrahám /   Neznačeno

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 19,5 x 11 cm, 19. století, na zadní straně popis, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 938x

Vyvolávací cena:

3 207