Čas na serveru 02:19:32

Neznačeno
Alpská krajina

Id: 1914

Alpská krajina

  •  / Alpská krajina /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr plátna 69 x 55,5 cm, 2. polovina 19. století, na několika místech malba lehce poškozena, bohatě řezaný rám v původním stavu

zobrazeno: 2082x

Vyvolávací cena:
7 500

25 000