Čas na serveru 18:30:00

Neznačeno
Dvojice

Id: 147511

Dvojice

  •  / Dvojice /   Neznačeno
  •  / Dvojice /   Neznačeno
  •  / Dvojice /   Neznačeno

kombinovaná technika/tuž/kvaš/papír, rozměr 38 x 31 cm, zaskleno, poškozený rám, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 391x

Vyvolávací cena:
800

1 300