Čas na serveru 02:16:13

Neznačeno
Konvolut dvou kusů

Id: 114014

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů /   Neznačeno

kresba/tužka/papír, rozměr ve výřezu u každého 13 x 20,5 cm, kresby pravděpodobně z konce 19. století, zaskleno, novodobě paspartováno a rámováno

zobrazeno: 1039x

Vyvolávací cena:

2 200