Čas na serveru 21:58:51

Jaromír Kunc
Lesní interier

Id: 80310

Lesní interier

  •  / Lesní interier / Jaromír Kunc

nesignováno, olej/plátno, rozměr 106 x 95 cm, na blindrámu signováno Kunc, novodobě rámováno, obraz v původním stavu

zobrazeno: 1627x

Vyvolávací cena:
2 800

3 800