Čas na serveru 17:03:22

Neznačeno
Stařeček

Id: 79806

Stařeček

  •  / Stařeček /   Neznačeno
  •  / Stařeček /   Neznačeno

kresba tužkou/papír, velikost listu 15 x 11 cm, novodobě zaskleno a rámováno, může se jednat o studii J. Uprky nebo někoho z následovníků

zobrazeno: 514x

Vyvolávací cena:

16.5.2017, 22:26:00

16.5.2017 20:06 1 000 Kč