Čas na serveru 10:41:55

Neznačeno
Tanečnice

Id: 172106

Tanečnice

  •  / Tanečnice /   Neznačeno
  •  / Tanečnice /   Neznačeno

olej/plátno na dřevěné desce, rozměr 53 x 32 cm, oděrky na rámu, stav plátna viz foto - lokálně poškozen dřevěnou podložkou

zobrazeno: 873x

Vyvolávací cena:

2 300