Čas na serveru 00:44:03

Neznačeno
V jeskyni

Id: 117701

V jeskyni

  •  / V jeskyni /   Neznačeno
  •  / V jeskyni /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 29 x 40 cm, v minulosti restaurováno včetně rámu, 18. století

zobrazeno: 1583x

Vyvolávací cena: