Čas na serveru 18:28:02

Neznačeno
Vodopád

Id: 94220

Vodopád

  •  / Vodopád /   Neznačeno
  •  / Vodopád /   Neznačeno

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 27 x 18,5 cm, popis a datace vpravo dole, nesignováno, pravděpodobně práce Luisy Piepenhagen, zaskleno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1544x

Vyvolávací cena:

2 700