Čas na serveru 17:44:57

Neznačeno
Dívka s hadem

Id: 264923

Dívka s hadem

  •  / Dívka s hadem /   Neznačeno

bronzová plastika na kamenném podstavci, rozměry včetně podstavce 44 x 46 x 20,5 cm, původní odlitek, cca 1925, oděrky na patině, lehce poškozený podstavec, stav viz foto

zobrazeno: 898x

Vyvolávací cena:

21 000