Čas na serveru 10:02:08

Neznačeno
Dívka s růžemi

Id: 372902

Dívka s růžemi

  •  / Dívka s růžemi /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 70 x 61 cm, v minulosti značně restaurováno, rentoilováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 759x

Vyvolávací cena:

5 600