Čas na serveru 19:43:57

Neznačeno
Dívka u sekretáře

Id: 211610

Dívka u sekretáře

  •  / Dívka u sekretáře /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 74,5 x 65 cm, oděrky na dobovém rámování

zobrazeno: 2520x

Vyvolávací cena:

22 000

Příhozy: 51