Čas na serveru 11:24:57

Neznačeno
Portrét

Id: 248802

Portrét

  •  / Portrét /   Neznačeno
  •  / Portrét /   Neznačeno

kvaš/papír, rozměr viditelný 51 x 40 cm, zaskleno, značně poškozený rám, 19. století

zobrazeno: 608x

Vyvolávací cena: