Čas na serveru 00:18:29

Neznačeno
Portrét dívky

Id: 388511

Portrét dívky

  •  / Portrét dívky /   Neznačeno
  •  / Portrét dívky /   Neznačeno
  •  / Portrét dívky /   Neznačeno

olej/plátno/karton, rozměr 41,5 x 27,5 cm, neznačeno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1373x

Vyvolávací cena:

39 600

Příhozy: 81