Čas na serveru 13:11:02

Neznačeno
Portrét šlechtice

Id: 481803

Portrét šlechtice

  •  / Portrét šlechtice /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 51 x 36 cm, neznačeno, nerámováno, v minulosti restaurováno, provedena rentoiláž, vznik 1. pol. 18. stol.

zobrazeno: 10743x

Vyvolávací cena:

19 000