Čas na serveru 19:32:47

Neznačeno
Ruina Landshut

Id: 402501

Ruina Landshut

  •  / Ruina Landshut /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 55,5 x 78 cm, neznačeno, drobné oděrky na dobovém dekorativním rámu (vznik 1. pol. 19. století)

zobrazeno: 1887x

Vyvolávací cena:

8 000