Čas na serveru 23:41:26

Neznačeno
Vítání velmože

Id: 404904

Vítání velmože

  •  / Vítání velmože /   Neznačeno

olej/plátno, rozměr 70 x 85 cm, neznačeno, rámováno, oděrky na rámu, v minulosti rastaurováno a rentoilováno, malba v ploše vypadaná (Itálie, 17. stol.)

zobrazeno: 645x

Vyvolávací cena:
9 500

63 000

Příhozy: 61