Čas na serveru 23:14:01

Porcelán
Chlapec s květinou

Id: 64109

Chlapec s květinou

  •  / Chlapec s květinou /  Porcelán

glazovaný porcelán, výška 12,8 cm, značeno na spodní straně Míšeň, drobně poškozeno

zobrazeno: 1481x

Vyvolávací cena:

4 200