Čas na serveru 03:26:05

Romantická krajina 19. st.

Id: 1464

Romantická krajina 19. st.

  •  / Romantická krajina 19. st. /   Autor neurčen

olej/plátno, rozměr plátna 73 x 100 cm, vpravo dole špatně čitelný popis a datace 887, nečitelná signatura, značně poškozené a protržené plátno viz foto, otluky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2374x

Vyvolávací cena:

15 000