Čas na serveru 08:33:06

Ve čtvrti červených luceren

Id: 328301

Ve čtvrti červených luceren

  •  / Ve čtvrti červených luceren / Adolf Born

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 31 x 21,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2579x

Vyvolávací cena:

14 900