Čas na serveru 11:59:54

Veselí masožravci

Id: 90027

Veselí masožravci

  •  / Veselí masožravci / Adolf Born

litografie/papír, velikost tisku 38 x 54 cm, signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 65/80, volně loženo, nerámováno, původní stav, PO

zobrazeno: 4320x

Vyvolávací cena:

26 000