Čas na serveru 07:24:25

Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách

Id: 279301

Jezero Königsee v Alpách

  •  / Jezero Königsee v Alpách / Adolf Chwala

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 22117x

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Příhozy: 78