Čas na serveru 18:25:24

Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách

Id: 279301

Jezero Königsee v Alpách

  •  / Jezero Königsee v Alpách / Adolf Chwala

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 21169x

Vyvolávací cena:
12 000

150 000

Příhozy: 78