Čas na serveru 20:11:50

Adolf Chwala
Jezero Königsee v Alpách

Id: 279301

Jezero Königsee v Alpách

  •  / Jezero Königsee v Alpách / Adolf Chwala

olej/plátno, rozměr 42 x 68 cm, značeno vpravo dole, datováno 1873, na zadní straně přípis na blindrámu, dekorativně adjustováno, přiložen písemný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové

zobrazeno: 17695x

Vyvolávací cena:
12 000

79 000

2020,12-1,08,21,38,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 1 000 Kč

Přihazovat do limitu

Příhozy: 54