Čas na serveru 19:25:37

Středohoří

Id: 34605

Středohoří

  •  / Středohoří /   Autor neurčen

kresba/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 23 cm, signováno vpravo dole, datováno 26/21, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 1617x

Vyvolávací cena: