Čas na serveru 15:37:14

Adolf Wiesner
Kytice

Id: 129112

Kytice

  •  / Kytice / Adolf Wiesner
  •  / Kytice / Adolf Wiesner
  •  / Kytice / Adolf Wiesner

olej/karton, rozměr 40 x 33 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, lokální oděrky na obraze

zobrazeno: 2217x

Vyvolávací cena:

4 200