Čas na serveru 12:10:21

Adolf Zahel
Konvolut dvou kusů

Id: 112702

Konvolut dvou kusů

  •  / Konvolut dvou kusů / Adolf Zahel

kolorovaná perokresba/lepenka, 1) Čertovka v Praze, rozměr 17 x 22 cm, signováno vpravo dole, datováno; 2) Malostranské domky, rozměr 17,7 x 22 cm, nesignováno; u obou obrazů popisný štítek na zadní straně, zaskleno, poškozené rámy

zobrazeno: 1794x

Vyvolávací cena:

1 800