Čas na serveru 10:01:17

Albert Schamoni
Středověký výjev

Id: 6012

Středověký výjev

  •  / Středověký výjev / Albert Schamoni

kolorovaná kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 8 x 12,5 cm, signováno vlevo dole, datováno 27, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1371x

Vyvolávací cena:

18.11.2015, 20:03:00

10.11.2015 14:50 2 000 Kč