Čas na serveru 16:30:16

Albín Brunovský
Dáma v klobouku (Widow)

Id: 431901

Dáma v klobouku (Widow)

  •  / Dáma v klobouku (Widow) / Albín Brunovský

lept/ruční papír, rozměr listu cca 68 x 50 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4193x

Vyvolávací cena:

75 000

Příhozy: 76