Čas na serveru 04:45:29

Albín Brunovský
Domácí příběhy I.

Id: 1741

Domácí příběhy I.

  •  / Domácí příběhy I. / Albín Brunovský

grafický list č. 61/80, rozměr tisku 36,5 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 94, vlevo dole popis, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 4318x

Vyvolávací cena:

23 500

Příhozy: 48