Čas na serveru 22:54:55

Albín Brunovský
Světlo duše

Id: 2083

Světlo duše

  •  / Světlo duše / Albín Brunovský

lept/papír, č. 87/100, signováno vpravo dole, datováno 1993, rozměr ve výřezu 38 x 29 cm, paspartováno, zaskleno, původní stav

zobrazeno: 4153x

Vyvolávací cena:

25 400

Příhozy: 49