Čas na serveru 03:32:11

Albín Brunovský
Zuzana

Id: 384102

Zuzana

  •  / Zuzana / Albín Brunovský
  •  / Zuzana / Albín Brunovský

lept/suchá jehla/mezzotinta/papír, rozměr listu 29 x 20,5 cm, značeno ve spodní části, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 3250x

Vyvolávací cena:

6 000