Čas na serveru 04:03:36

Alena Kučerová
Přes překážky

Id: 245404

Přes překážky

  •  / Přes překážky / Alena Kučerová

tisk z perforovaného plechu/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 45,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, číslovaný autorský tisk 4/6 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3048x

Vyvolávací cena:
2 200

15 500