Čas na serveru 09:23:40

Aleš Lamr
Tvary

Id: 99901

Tvary

  •  / Tvary / Aleš Lamr
  •  / Tvary / Aleš Lamr
  •  / Tvary / Aleš Lamr

akvarel/papír, velikost listu 64,5 x 50 cm, signováno uprostřed dole, datováno 94, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1666x

Vyvolávací cena:

5 600