Čas na serveru 23:27:54

Alexander Calder
Abstraktní kompozice

Id: 344502

Abstraktní kompozice

  •  / Abstraktní kompozice / Alexander Calder

litografie/papír, rozměr ve výřezu 58,5 x 78 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1764x

Vyvolávací cena:

18 500