Čas na serveru 12:55:13

Alexej Vasiljevič Hanzen
Příboj

Id: 161915

Příboj

  •  / Příboj / Alexej Vasiljevič Hanzen

olej/plátno, rozměr 54 x 78 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně datováno, poškozený rám

zobrazeno: 8242x

Vyvolávací cena:
15 000

61 000

Příhozy: 48