Čas na serveru 10:33:20

Alfons Mucha
Návrh plakátu

Id: 106501

Návrh plakátu

  •  / Návrh plakátu / Alfons Mucha

kresba tužkou/papír, rozměr ve výřezu 26,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou

zobrazeno: 3086x

Vyvolávací cena:
14 000

18 500